Strona główna > Oferta > L-Acoustics

L-Acoustics

 

Najlepszy dźwięk pochodzi z jednego źródła - L-Acoustics

Tak samo jak zapewnianie nagłośnienia wszelkich typowych dużych wydarzeń i koncertów od stworzenia, w 1992 roku, liniowych źródeł dźwięku WST®, dzisiaj systemy L-Acoustics® nadają swoje charakterystyczne brzmienie wielu instalacjom w teatrach, centrach konferencyjnych, obiektach sportowych, kościołach i parkach rozrywki. Po ostatnich zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi, gdzie użyto nowe źródła liniowe K2 i wszystkich innych prestiżowych referencjach, 250 pracowników L-GROUP® dziękuje światowej społeczności użytkowników i certyfikowanych dostawców obecnych w 60 krajach, za zaufanie i zaangażowanie, które okazali L-Acoustics®.

Wierzymy, że to uznanie odzwierciedla filozofię przyjętą 30 lat temu – ciągłe dążenie do innowacji, kontynuowane przez zespoły, których celem jest dostarczenie rozsądnych, łatwych do wdrożenia, skutecznych oraz intuicyjnych narzędzi. Jak od 1984 roku, praca od pierwszego włączenia musi być bez zarzutu, przewidywalna, powtarzalna i wszystko to na lata, dla większego zadowolenia użytkowników.

Innowacje i metody naukowe to zasady L-Acoustics od samego początku. Zakorzeniona w dziedzinach fizyki i akustyki, L-Acoustics jest znany jako wynalazca nowoczesnych systemów źródła liniowego, dzięki opublikowanym badaniom na temat WST® (Wavefront Sculpture Technology) i legendarnemu systemowi V-DOSC® (generator fali cylindrycznej).

Z biegiem czasu L-Acoustics wdrożył działalność badawczą z zakresu inżynierii strukturalnej, energoelektroniki, przetwarzania sygnałów i sieci cyfrowych. L-Acoustics rozwija własne narzędzia do symulacji i modelowania oraz przeprowadza praktyczne eksperymenty by je weryfikować.

L-Acoustics regularnie publikuje i prezentuje swoje prace badawcze społeczności naukowej. Jako zespół motywowany inżynierią, L-Acoustics jest wysoce szanowanym producentem branży audio.

Jako że widz pozostaje ostatecznym ogniwem w łańcuchu audio, jego zadowolenie pozostaje celem zespołów technicznych, które na drugim końcu łańcucha, w służbie twórców i występujących artystów, stanowią podstawę sukcesu w naszej profesji.

Ponieważ L-Acoustics to więcej niż tylko produkt, będziemy zwiększać nasze wysiłki w doskonaleniu szkoleń i doradztwa, co jest nierozerwalnie związane z naszą globalną dystrybucją. Konsultant, integrator, obsługa sali, właściciel, technik czy inżynier – będziemy szczęśliwi towarzysząc wam w przyszłych projektach.