Strona główna > Oferta > Phonak

Phonak

Historia Phonak

Firma Phonak Communications AG została założona w  Szwajcarii w 1992 roku i jest liderem na rynku technologii oraz w rozwoju, projektowania, produkcji i dystrybucji ultra zminiaturyzowanych systemów bezprzewodowych na całym świecie.

Systemy Phonak Communications wahają się od dynamicznych urządzeń ochrony słuchu aż do słuchawek radiowych i pełnych ukrytych systemów komunikacyjnych. Rozwiązania te oferują wiodącą na rynku dźwięku wydajność, optymalny komfort noszenia oraz najwyższą jakość.

 

Phonak Communications jest w stanie zaproponować unikalną mieszankę wartości jak:

Inteligencja słuchu - siostrzana firma Phonak produkuje aparaty słuchowe od 1965 roku i jest ekspertem w branży zaawansowanych technologii akustyki i słuchu.

Wiedza, miniaturyzacja - zespół Phonak Communication posiada wieloletnie doświadczenie wykorzystaniu najwyższej mikroelektroniki i mikro-mechanika do produkcji ultra-zminiaturyzowanych urządzeń wspierających słuch i urządzeń komunikacyjnych.

Technologia przetwarzania sygnału- zaawansowana technologia przetwarzania sygnału zapewnia klientom słychać tylko dźwięki, które chcą usłyszeć.

Profesjonalna komunikacja w trudnych warunkach- ekskluzywne połączenie znajomości branży i wiedzy technicznej sprawiła że, urządzenia komunikacyjne systemy Phonak  są używane na całym świecie w sytuacjach, w których życie zależy od niezawodności i wydajności akustycznej takiego sprzętu, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Zapewnienie niezawodności- systemy Phonak, są rozwiązaniem wybieranymi przez studia telewizyjny i filmowe, które wymagają 100% niezawodności, elastyczności, łatwości w obsłudze produkty.